ŠVAISTĖ valymo įrenginiai

Paprastai valymo įrenginio talpa įleidžiama į gelžbetoninį šulinį. „Švaistės“ įrenginiams jo nereikia.
Švaistė valymo įrenginiai

Per įtekėjimo vamzdį pratekėjusios nuotekos patenka į įtekėjimo kamerą, į kurią kartu patenka ir apytakinis veiklusis dumblas iš antrinio nusodintuvo, vyksta nuotekų maišymas su veikliuoju dumblu. Toliau sumaišytos nuotekos patenka į aeracinę kamerą, kurioje mikroorganizmai skaido organinius teršalus.

Pirmiausia šiame etape, vyksta nuotekose esančių teršalų adsorbcija veikliuoju dumblu ir lengvai besioksiduojančių medžiagų oksidacija. Po to vyksta sunkiai besioksiduojančių medžiagų oksidacija.

Po šios stadijos vyksta amonio druskų nitrifikavimas. Nuotekos aeracineje kameroje juda ratu aplink antrinį nusodintuvą. Deguonis, reikalingas mikroorganizmų gyvybinei veiklai palaikyti, gaunamas į aeracinę kamerą tiekiant suslėgtą orą, membraniniu oro kompresoriumi ir paskirstant smulkiadispersiniais difuzoriais.

Iš aeracinės kameros dumblo mišinys patenka į nusodintuvą. Jame nusodintas veiklusis dumblas erliftu grąžinama į įtekėjimo kamerą.

Švaistei nereikalingi gelžbetonio šuliniai

Paprastai valymo įrenginio talpa įleidžiama į gelžbetoninį šulinį. „Švaistės“ įrenginiams jo nereikia. Įmonėje gaminamų valymo įrenginių talpų korpusas turi standumo žiedus – išorines briaunas iš polipropileno, iš kurio gaminamas ir visas korpusas. Dėl šių briaunų talpai grunte nereikalingas gelžbetonio aptvaras, nes tvirtos briaunos neleidžia gruntui deformuoti korpuso, išvalyto vandens ištekėjimo vamzdį galima įkasti 1,4-1,7 m gylyje.

Gaukite mūsų pasiūlymą

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes Jums pateiksime geriausią pasiūlymą!
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Pasirinkta: 0 gyventojų
2. Nuotekų vamzdis išeinantis iš pastato?
Pasirinkta: 0 cm
3. Kokio diametro vamzdynas bus reikalingas?
4. Kur leisite išvalytą vandenį?